A tervezési folyamat során gyakran szükség van a különböző alkotó elemek 2D/3D modelljeire. Nincs ez másként a villanymotoroknál sem. Természetesen a WEG W22 sorozatához is letölthetőek ilyen modellek a teljes mérettartományban (63-tól 355-ig).
A modellek többféle file formátum is elérhetőek (*.step, *.igs, *.dxf,…stb.), így mindenki megtalálhatja a számára legmegfelelőbbet. A letöltő oldalon még arról is kapunk információkat, hogy az adott típusú file-okat milyen főbb tervező software-ek támogatják:
Bármilyen villanymotorra is essen a választásunk (legyen az talpas, peremes, vagy ezek kombinációja), a normál felső kapocsdoboz elhelyezésű (Top) kivitel mellett, akár bal (Left) vagy jobb (Right) oldali kapocsdobozzal szerelt változatok modelljei is elérhetőek. A kiválasztáshoz egy szemléletes ábra is a segítségünkre van, hogy megkönnyítse az eligazodást a különféle modellek között:
A WEG W22-es motorcsaládjának 2D/3D modelljeit a gyártó weblapjáról ezen a linken keresztül töltheti le. Mivel a letöltő oldal angol nyelvű, ezért legközelebb részletesen bemutatom a letöltés menetét, hogy ezzel is segítsem az eligazodást a modellek sokaságában.
Császár Péter
gépészmérnök
Küldetésünk keverő berendezések, hajtástechnikai rendszerek és ezek elemeinek tervezése, gyártása, összeszerelése, értékesítése és javítása.
Legyen Ügyfelünk Ön is!