Makkos Balázs
Császár Péter
üzletkötő, okl. gépészmérnök

Miben segíthet szakértőnk?

Legjobb megoldások keresése, eszközök kiválasztása, technikai és műszaki kérdések, költséghatékony megoldások.
Munktársaink sok éves tapasztalattal rendelkeznek.

Császár Péter

Császár Péter

üzletkötő, okl. gépészmérnök

+36 20 583 9003
Email íráshoz kattintson ide

Hatékony és takarékos Agisys keverők

hd_tkevero.jpgDiszpergálás, homogenizálás, hőátadás - csak néhány keveréstechnikai eljárás, amely minden bizonnyal előfordul a lábazati vakolatok, különféle burkolóanyagok vagy festékek gyártástechnológiai folyamataiban. A fent említett feladatok teljesítésére rendszerint különálló, az adott feladatra megfelelő keverő lenne a megoldás, ami - valljuk be - nem lenne költségkímélő eljárás. A jó hír az, hogy mindezen keverési feladatok teljesíthetők egyetlen berendezéssel is. Ennek érdekében az Agisys Kft. kidolgozta a HD családhoz tartozó tartálykeverőjét. A két vagy akár több keverőből álló berendezés alkalmas a legkülönfélébb fizikai és kémiai tulajdonságokkal rendelkező anyagok maradéktalan elkeverésére és homogenizálására.

A HD család keverői igen csak sokféle kivitelben készülnek, lehet központosan, excentrikusan elhelyezett, felső vagy alsó keverők komplexuma - minden egyes esetben alkalmazkodnak az adott keverési feladat követelményeihez, a keverőtartály geometriájához, a helyszín adottságaihoz illetve az ügyfél igényeihez. A HD családhoz tartozó keverők lehetnek fixen, a tartály keverőkarimájára szereltek, ahol a gyártástechnológia gyakran megköveteli a tartály valamint a keverők tisztítását, ott a keverők kiemelhetők a tartályból. A kiemelés igény szerint lehet kézi vagy gépi, de ugyanakkor hidraulikus, avagy akár pneumatikus megoldásokat is kínálunk. Akár az Agisys Kft. többi keverője, a HD családhoz tartozó berendezések is elérhetőek robbanás-biztos kivitelben is.


Alkalmazásukat legfőképp olyan ágazatokban ajánljuk, ahol gyakori a termékváltás rövid tartamú termékciklusokkal. Minden estben, ahol a termék előállítása többféle bonyolult keverési feladatot igényel - ahol a termék minőségének a megfelelő keverő a garanciája - ott mindenképp az Agisys Kft. HD típusú keverőit ajánljuk, hiszen műszaki értelemben alkalmazhatóságának aligha vannak korlátai.

Madaras Réka
tervező mérnök

Értesüljön első kézből
Havi rendszerességgel küldünk cikkeket az újdonságainkról, trendekről, műszaki információkról.
Adja meg nevét és email címét, hogy Ön is megkapja cikkeinket.
 
 
 
Legfrissebb cikkeink

24 órás kiszállítás az Agisysnél - amikor a leállás nem opció

24 órás kiszállítás az Agisysnél - amikor a leállás nem opció

Az Agisys több mint 10 000 darabos raktárkészletre és gyors logisztikára épülő 24 órás kiszállítási rendszere hatékony megoldást kínál az ipari leállások minimalizálására. Legújabb cikkünkből kiderül, miként válik ez a gyorsreagálású modell a hazai gyártók megkerülhetetlen biztonsági pillérévé.

EX‑védett keverők alkalmazása: mely iparágaknak kötelező, és mik a technológiai követelmények?

EX‑védett keverők alkalmazása: mely iparágaknak kötelező, és mik a technológiai követelmények?

Robbanásveszélyes közegekben - oldószeres keverékektől a poranyagokig - az EX-védett keverő alkalmazása nem opció, hanem előírás. Cikkünkből kiderül, mely iparágakra vonatkozik ez, és mit kell tudni a megfelelő konfiguráció kiválasztásáról.

Összes cikk megtekintése
Hajtós csapat

Küldetésünk keverő berendezések, hajtástechnikai rendszerek és ezek elemeinek tervezése, gyártása, összeszerelése, értékesítése és javítása.
Legyen Ügyfelünk Ön is! 

Szécsényi 2020